ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهیدآیت مردم با بصیرت ایران همیشه در صحنه، یکبار دیگر خالق حماسه ای بزرگ با حضور باورنکردنی خود شدند و مشت محکمی بر دهان مستکبرین جهانی زدند تا جلوی یاوه گویی استکباران جهانی را بگیرند.

مردم بصیر ایران اسلامی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، باز هم پر رنگ تر از همیشه نشان دادند که در برابر توطئه های دشمنان، سر خم نکرده و با بصیرت انقلابی خویش، پای در عرصه حمایتی خیره کننده از آرمانهای والای انقلاب و حراست از حریم ولایت و خون شهیدان وطن می نهند.
ایران سرافراز در 22بهمن97، سرشار از شور و شعور قیامی تاریخی و به یادماندنی شد تا سیلی محکمی بر مستکبران، یاوه گویان و زیاده خواهان غرب و شرق بنوازد و چله انقلاب را با حضور پر عظمت و عزت آفرین خویش، جشن بگیرد و افق روشنی را از دهه پنجم پیش رو، ترسیم نماید.

5 1 1 1 1 1

Comments (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

آمریکا با شکست تحریم سیلی بی سابقه ی دیگری خواهد خورد

 
This comment was minimized by the moderator on the site

ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی درودتان بود آمریکا بار دیگر از این حماسه ای که شما خلق کردید حیران شد و ترسید.براستی که همه با هم مرگ بر آمریکا

 
This comment was minimized by the moderator on the site

هر چند در تنگنای اقتصادی هستیم ولی با حضور همیشگی خود به دشمنان ایران اسلامی ثابت خواهیم کرد که پشت سر ولایت فقیه خود و رهبر خود امام خامنه ای ایستاده ایم.و همه با هم تا زمان ظهور امام زمان ندا سر می دهیم که مرگ بر آمریکا

 
This comment was minimized by the moderator on the site

مرگ بر آمریکا
مرگ بر انگلیس
مرگ بر اسرائیل

 
There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location