امروز :
شنبه - ۲۶ خرداد - ۱۴۰۳
ساعت :
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قائم پناه، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور در گفتگو با بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهیدآیت، با بیان اینکه ما اقدام بی خردانه معاون مدیرکل آموزش و پژوهش در توهین به عزاداران حسینی را محکوم می‌کنیم، می‌گوید: جای توهین کنندگان به فرهنگ حسینی و عاشورایی در دانشگاه فرهنگیان نیست.

او با تاکید بر اینکه اهل بیت (ع)، عاشورا و محرم خط قرمز ماست و عزادران و دل دادگان این خاندان نور چشمان ما هستند، می‌افزاید: متاسفانه در روز‌های اخیر شاهد آن بودیم که معاون مدیرکل آموزش و پژوهش در صفحه اینستاگرامی خود، عزاداری را سرگرم کردن مردم دانسته است؛ لذا ما این اقدام بی خردانه خانم گلین مقدم را محکوم میکنیم.
قائم پناه با تاکید بر اینکه معاون مدیرکل آموزش و پژوهش باید از همه عاشقان و شیفتگان آقا بی عبدالله (ع) عذرخواهی کند، می‌گوید: جای چنین اشخاصی در دانشگاه فرهنگیان که خود آراسته به فرهنگ حسینی و عاشورایی است، نیست.
قائم پناه معتقد است: دانشگاه فرهنگیان خود مبلغ فرهنگ عاشورایی و تربیت کننده معلمان آینده کشور است؛ بنابراین اقدام نابخردانه یک فرد نباید به اسم دانشگاه تمام شده و اصل و ماهیت دانشگاه مقدس فرهنگیان زیر سوال برود؛ لذا ما این حرکت را محکوم میکنیم و عامل آن نیز باید عذر خواهی کند.
 
گفتنی است خدیجه گلین مقدم معاون مدیرکل آموزش و پژوهش دانشگاه فرهنگیان در صفحه شخصی اینستاگرام با انتشار تصویری از پیامک دعوت مراسم شیرخوارگان حسینی آن را رواج تشیع صفوی نامید و برگزاری مراسم عزاداری را راهی برای سرگرم کردن مردم در حکومت غیرخردورز دانست!
5 1 1 1 1 1