امروز :
چهارشنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۳
ساعت :
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش روابط عمومی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان، علی کامران نژاد، مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان در سخنرانی خطبه‌های پیش از نماز جمعه نجف آباد اظهار کرد: این روز‌ها امت ایران اسلامی داغ دار غم از دست دادن سردار مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است؛ این روز‌ها از این سردار بزرگ بسیار گفته شده است ولیکن بعد از شهادت سردار بزرگ سپاه اسلام باید چه بکنیم و وظیفه چیست؟

کامران نژاد با بیان اینکه باید ابتدا دشمن را بشناسیم، ادامه داد: اگر در هر مقامی که در جمهوری اسلامی قرار داریم، بدانیم دشمن کیست و از چه راهی نفوذ می‌کند، برای مقابله با آن چه باید انجام دهیم، قطعا سیلی‌های پی در پی به دشمنان خواهیم زد.

مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان ادامه داد: پس از خروج فیزیکی آمریکا از منطقه باید با گسترش و تعمیق مبانی انقلاب اسلامی، متناسب با کشور‌های منطقه دامنه فراگیری انقلاب را در تمام سطوح آماده کنیم.

وی با بیان اینکه اندیشه‌های امام خمینی (ره) راهگشای مسائل و مشکلات منطقه خاورمیانه است، افزود: در این برهه از زمان، جان جوانان خاورمیانه تشنه معارف اصیل انقلاب اسلامی و آماده پذیرش معارف ناب اندیشه رهبر کبیر انقلاب هستند.

کامران نژاد با بیان اینکه مقدمه برون رفت از تمدن غرب امروز فراهم شده است، گفت: شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مقدمه گام دوم انقلاب برای تمدن سازی نوین اسلامی است که به مدد تربیت جوانان خط مقاومت در منطقه و پیروی از خط سرخ شهادت، تاسی به انتظار و حرکت در مسیر فرج حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه شریف محقق خواهد شد.

5 1 1 1 1 1